Naše historie

Jsme s vámi od roku 2004

Jak to celé začalo…

Řeznictví Fanda nese jméno po svém zakladateli Františku Vejborném, který tuto firmu založil v roce 2004. V prvopočátku se věnoval pouze velkoobchodnímu rozvozu uzenin po nymburském okolí, který se stal v těchto letech velice žádaný.

Proto se rozhodl, že se svou ženou využijí dosavadního skladu a v roce 2008 otevřeli svou první prodejnu ve své domovině Libici nad Cidlinou.

 S přibývajícími zákazníky tak rostl zájem o rozšíření sortimentu a tudíž i o prostory prodejny. Proto se v roce 2014 otevřela prodejna v obci Ovčáry na Kolínsku, kde nabízela také rychlé občerstvení. Rozšířila se také vlastní výroba, která je mezi stálými zákazníky velice oblíbená.

Po překonání covidového období a rušných událostí se firma rozhodla, že je čas na menší změnu a zkusit tak něco nového. Proto ke konci roku 2022 byla ukončena prodejna Ovčáry a byla ponechána pouze prodejna v Libici nad Cidlinou, ke které se připojila restaurace a bufet v Kulturním domě naproti řeznictví Fanda. Rychlé občerstvení s nabídkou teplých jídel se přesunul do Bufetu, který je otevřen v ranních hodinách s možností posezení s kávou. Restaurace zatím vaří jen obědová meníčka a večer se mění na pravou vesnickou hospodu s točeným Bernardem a Postřižinami.

František Vejborný stále provozuje velkoobchod a maloobchod masa a uzenin ve své základně a zároveň prodejně v Libici nad Cidlinou. K jeho činnostem se od roku 2023 přidal i provoz Restaurace v Kulturním domě, který nese název Kádéčko.

Budeme rádi, když zavítáte k nám do naší obce Libice nad Cidlinou, ať už na nákup potravin či klidnému posezení u nás v Kádéčku.

František a Jana

Mission

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Vision

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Values